Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

[WIDEO] Próbował uciec policjantom z grupy Speed. Przeliczył się

czwartek, 13 sierpnia 2020 13:20 / Autor: Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

W ręce mundurowych ze specjalnego zespołu wpadł dziś 28-letni mieszkaniec Kielc. Mężczyzna rozpędził się niemal do 110 km/h na ulicy Krakowskiej, gdzie obowiązuje ograniczenie do 70 km/h. Badanie narkotestem wykazało w jego organizmie obecność amfetaminy i marihuany.

Kilka minut po godzinie ósmej na celnik laserowego miernika prędkości trafił osobowy volkswagen. Jego kierowca znacznie przekroczył prędkość, więc funkcjonariusze dali mu znak do zatrzymania się. Okazało się, że kierujący miał inne plany.

Mężczyzna skręcił w boczną uliczkę, wjechał na teren jednej z firm i porzucił samochód. Mundurowi ruszyli na poszukiwania. Po chwili w pobliżu pojawiła się taksówka, mundurowi postanowili więc ją skontrolować. W środku, oprócz taksówkarza był 28-letni pasażer - uciekinier z volkswagena.

Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w jego organizmie. Natomiast narkotest ujawnił, że mężczyzna był pod wpływem środków odurzających. Oprócz tego, 28-latek jakiś czas temu stracił prawo jazdy. Grożą mu teraz dwa lata więzienia.

Nagranie z ucieczką mężczyzny TUTAJ

 

narko 1

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO