Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Już dzisiaj w WBP warsztaty z pisania reportażu

sobota, 17 października 2020 08:28 / Autor: Adrianna Linertowicz
Adrianna Linertowicz

Na wirtualne zajęcia poświęcone pisaniu reportażu zaprasza Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach. Poprowadzi je Przemysław Semczuk – znany dziennikarz, reportażysta i publicysta.

W warsztatach „Reportaż dla początkujących”, zorganizowanych na platformie internetowej, weźmie udział 12-osobowa grupa. W ramach kursu odbędą się dwa sobotnie spotkania – pierwsze 17 października i drugie - 24 października, w godzinach od 11 do 15.

Zajęcia poprowadzi Przemysław Semczuk, autor licznych reportaży, między innymi „Czarna Wołga. Kryminalna historia PRL”, „Wampir z zagłębia”, „Imigranci w PRL”, „Wybrałem Pol(s)kę”, a także powieści „Tak będzie prościej”, „To nie przypadek” i „Cyklon”. Publikował również w tygodnikach "Newsweek" i "Wprost", a obecnie jest związany z miesięcznikiem "Wysokie Obcasy Extra". Jest również dwukrotnym Laureatem Nagrody Prezydenta Lublina – Kryształowej Karty Polskiego Reportażu.

Warsztaty organizowane są w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki, który jest dofinansowany ze środków Instytutu Książki.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony internetowej organizatora: www.wbp.kielce.pl.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO