Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Utrudnienia w ruchu w czasie targów AGROTECH

piątek, 16 marca 2018 10:07 / Autor: Piotr Wójcik
Piotr Wójcik

W dniach 16-18 marca odbywać się będą XXIV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XVIII Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS EXPO w Kielcach. W najbliższy weekend musimy się liczyć z utrudnieniami w ruchu, w rejonie odbywających się targów. Policjanci kieleckiej drogówki zatem apelują o bezpieczne przemieszczanie się w rejonie ośrodka wystawienniczego oraz rozważne parkowanie swoich pojazdów.

W związku z odbywającymi się w dniach 16 - 18 marca 2018 r. XXIV Międzynarodowymi Targami Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XVIII Targami Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS EXPO w Kielcach funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji zwracają się do kierujących i pieszych z apelem o zachowanie szczególnej ostrożności oraz rozwagi podczas przemieszczania się w rejonie odbywania się targów. Ponadto należy pamięć o wybraniu właściwego miejsca dla postoju swojego pojazdu oraz jego prawidłowym zabezpieczeniu. Miejsce postoju dla autokarów zostało wyznaczone na ul. Wystawowej, ul. Zakładowej oraz alei Szajnowicza-Iwanowa.

Na skrzyżowaniach w rejonie miejsca odbywania się targów znajdować się będą policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy zadbają o płynność ruchu i jego bezpieczeństwo. Zatem zwracamy się z apelem aby nie jeździć na tzw. „pamięć”, a stosować się do znaków i sygnałów wydawanych przez policjanta.

Pamiętajmy jednak, że funkcjonariusz kierujący ruchem na skrzyżowaniu nie udziela informacji. Jeżeli mamy jakiekolwiek pytania zwracajmy się o pomoc do innych policjantów lub organizatorów targów.

Źródło: KWP Kielce

Oprac.: Piotr Wójcik

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO