Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 45.

MIASTO

Ulubione targi kielczan

czwartek, 04 kwietnia 2013 13:31 / Autor:

W ten weekend w Targach Kielce odbywają się ulubione wystawy kielczan: XX Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM oraz XX Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY.

Targi tradycyjnie adresowane są do osób, które chcą zmienić wygląd domu lub zaczerpnąć inspiracji z najnowszych trendów w urządzaniu mieszkania i projektowania zielonego otoczenia naszych czterech kątów. To okazja, by zapoznać się z pełną ofertą firm z branży budowlanej, porozmawiać z ekspertami z zakresu wystroju wnętrz oraz skorzystać z fachowych rad architektów. Prezentowana jest również szeroka oferta najnowszych technologii i ekologicznych rozwiązań budowlanych. W tym roku jedną z ciekawostek jest skierowane do zwiedzających szkolenie z praktycznego zastosowania materiałów budowlanych SILKA YTONG.

Integralną częścią wystawy DOM są targi OGRÓD I TY. Tam zobaczyć można najmodniejsze meble ogrodowe, altany i domki letniskowe, ogrodzenia, oświetlenie zewnętrzne, baseny, fontanny i oczka wodne, urządzenia zraszające i nawadniające, jak również rośliny ozdobne i sprzęt ogrodniczy. Tegorocznej imprezie ogrodniczej towarzyszy trzeci już przystanek akcji ekologicznej „Elektrokarawana”, w której organizatorzy zapraszają do zbiórki elektroodpadów.

Targom Dom i Ogród towarzyszy Salon Kamienia, oferujący m.in. kamienne wykończenia wnętrz, a także V Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników wypoczynku na łonie natury i wyjątkowa okazja zaprezentowania swojej oferty dla firm z branży turystycznej. W Kielcach prezentują się właściciele gospodarstw reprezentujący większość polskich regionów, regionalne organizacje turystyczne oraz Europejska Sieć Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego.

Targi trwają od piątku do niedzieli.

 

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO