Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Święto urzędników u wojewody

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI KIELCE

Święto urzędników u wojewody

Kielce / 10 listopada 2017 / Tekst

Święto Służby Cywilnej obchodzili pracownicy urzędu wojewódzkiego. Z tej okazji wicewojewoda wręczył urzędnikom złote, srebrne i brązowe medale za długoletnią służbę. Odznaczeniami, które przyznaje prezydent RP nagrodzonych zostało w sumie 21 osób. Dodatkowo dyrektor generalny urzędu Paweł Lubieniecki przyznał specjalne statuetki trzem wyróżniającym się pracownikom instytucji.

- Myślę, że to ważny dla urzędników dzień, ponieważ podkreśla ich pracę, która niekoniecznie jest widoczna na pierwszy rzut oka. To też praca, która przez społeczeństwo jest oceniana w niezbyt pozytywny i sprawiedliwy sposób. Podkreślam, że jest to służba, w której trzeba mieć na względzie interes państwa i jego obywateli. Cieszy mnie to, że w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim pracują rzetelni, godni wyróżnień urzędnicy - mówi wicewojewoda Andrzej Bętkowski.

Dzień Służby Cywilnej to zwyczajowe polskie święto obchodzone corocznie 11 listopada od 2000 roku. Zostało ustanowione w celu podkreślenia znaczenia służby cywilnej i administracji państwowej.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna