Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Restauracja Monte-Carlo z prestiżową nagrodą!

poniedziałek, 27 lipca 2020 11:20 / Autor: Marzena Rygiel
foto Facebook Restauracja Monte-Carlo
Marzena Rygiel

Kielecka restauracja "Monte-Carlo" już po raz drugi otrzymała  prestiżową nagrodę - Złoty Widelec. Lokal znalazł się pośród przeszło trzech tysięcy nominowanych do konkursu „Polska od kuchni”. 

– Jest to dla nas nie tylko wyróżnienie, ale także sprawdzian. Zawsze staramy się, aby nasze dania były smaczne i przygotowane zgodnie z najwyższymi standardami – mówi Grzegorz Romański, właściciel lokalu. – Wiemy, że w konkursie zwracano uwagę na najmniejsze detale, takie jak czystość toalet czy estetyczny wygląd dań na talerzu. Przyznana nam nagroda świadczy o tym, że egzamin zdaliśmy pomyślnie – dodaje.

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 24 lipca w warszawskiej restauracji STIXX BAR & GRILL, wręczono 37 statuetek „Złotego Widelca" dla najlepszych lokali z całej Polski w kategoriach: restauracja hotelowa  i autorska, kuchnia polska, śródziemnomorska i międzynarodowa, orientalna, stek house i burger,  bary bistro i cukiernie.

 – Chcemy, aby nasi klienci, widząc statuetkę Złotego Widelca, wiedzieli, że podawane przez nas dania pochodzą ze świeżych produktów i serwowane są z pasją – podsumowuje Grzegorz Romański.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO