Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Sklepy wydłużają czas pracy w związku z nowymi obostrzeniami

sobota, 17 października 2020 09:51 / Autor: Adrianna Linertowicz
Adrianna Linertowicz

Od 17 października weszły w życie nowe obostrzenia zapowiedziane przez rząd. W związku z tym wiele sieci handlowych zmieniło godziny funkcjonowania. Niektóre sklepy będą dłużej otwarte, a w innych zrobimy zakupy przez całą dobę.

Czas otwarcia zmienił m.in. Lidl, w którym czas pracy został wydłużony o godzinę. W większości sklepów tej sieci zrobimy zakupy do godziny 22, a niektóre z nich będą czynne do godziny 23 lub przez całą dobę.

W Biedronce wraca „Akcja24”, w ramach której na terenie kraju zostanie zwiększona liczba sklepów otwartych przez całą dobę. Niestety, żadna z obecnych, całodobowych „Biedronek” nie znajduje się na ternie województwa świętokrzyskiego. Na dzień dzisiejszy większość placówek tej sieci będzie obsługiwać klientów do godziny 23.

Sieć Auchan od poniedziałku do soboty będzie funkcjonować od godziny 6:30. Nie uległ zmianie czas zamknięcia  (godzina 22).

Nie ma żadnych zmian w godzinach pracy marketu E. Leclerc (Pasaż Świętokrzyski). Sklep będzie funkcjonować  od 7 do 21, od poniedziałku do soboty. Podobnie rzecz ma się z sieciami Tesco i Żabka, których placówki będą dostępne dla klientów w takim samym czasie, jak dotychczas.

Przypominamy, że od czwartku,15 października, w godzinach od 10 do 12 w sklepach, aptekach i na pocztach obowiązują godziny dla seniorów.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO