Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Próba kradzieży w Kielcach

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI KIELCE

Próba kradzieży w Kielcach

Kielce / 13 kwietnia 2018 / Tekst

26-letnia mieszkanka gminy Sitkówka - Nowiny została zatrzymana za próbę kradzieży. Jak informuje oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, kobieta chciała ukraść artykuły spożywcze w jednym ze sklepów na osiedlu Świętokrzyskie. 26-latka miała przy sobie biały proszek- prawdopodobnie dopalacze.

- W czwartek krótko przed południem kieleccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym ze sklepów na osiedlu Świętokrzyskie została ujęta kobieta, próbująca dokonać kradzieży. Na miejsce ruszyli wywiadowcy z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. W sklepie mundurowi zastali 26- latkę, która próbowała ukraść artykuły spożywcze - czytamy w komunikacie nadesłanym przez kieleckich policjantów.  

Po dokonaniu szczegółowej kontroli 26-latki okazało się, że ma ona przy sobie 7 torebeczek foliowych z zawartością białego proszku, wstępnie określonego jako dopalacz. - Zabezpieczona substancja trafiła do laboratoryjnych badań. Jeśli wyniki potwierdzą wstępne ustalenia, wówczas kobieta odpowie przed sądem za posiadanie substancji psychoaktywnych - informuje oficer prasowy.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna