Dąbrowa 750x200

Na antenie: Letnie Studio eMki
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»PRACA! PRACA! PRACA!

WIADOMOŚCI KIELCE

PRACA! PRACA! PRACA!

13 czerwca 2018 / Tekst

Renomowane na rynku radiowym

Radio eM Kielce

poszukuje

SPECJALISTY DS. TECHNIKI

Poszukujemy pracownika z szeroką wiedzą techniczną. Ogłoszenie skierowane jest zarówno do doświadczonych techników pracujących dotychczas w stacjach radiowych, jak również do osób, które chcą się rozwijać w zakresie techniki radiowej.

Wymagania i zakres obowiązków m.in.:

- Zarządzanie systemem nadawczym stacji radiowej,

- Zarządzenie infrastrukturą techniczną stacji radiowej,

- Umiejętność zarządzania sieciami komputerowymi,

- Wsparcie techniczne plenerowych imprez promocyjnych,

- Dyspozycyjność,

- Dobra organizacja pracy,

- Wykształcenie wyższe (preferowane).

Zainteresowane osoby prosimy o dostarczenie (CV + list motywacyjny)

w terminie do 30 czerwca 2018 roku

UWAGA! Odpowiemy tylko na wybrane oferty. Możliwe wcześniejsze zakończenie konkursu

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

SŁUCHAJ ONLINE

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna