Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Nowa przychodnia w Kielcach

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

Hulajnoga konkurs 700x200

Hulajnoga konkurs 300x250

WIADOMOŚCI KIELCE

Nowa przychodnia w Kielcach

Kielce / 08 maja 2017 / Tekst

W Kielcach rozpoczęła działalność nowa i zarazem największa przychodnia - Świętokrzyskie Centrum Medyczne Artmedik. W dawnym budynku  SHL przy ulicy Robotniczej 1 znalazło się kilkanaście gabinetów a w nich między innymi: lekarze rodzinni, ortopedzi, okuliści, chirurdzy, kardiolodzy czy fizjoterapeuci.

- Póki co za darmo można korzystać z  porad specjalistów medycyny rodzinnej i pediatrii. Pozostali specjaliści przyjmują prywatnie. Będziemy jednak zabiegać o kolejne kontrakty z NFZ. Chcemy umożliwić naszym pacjentom darmowy dostęp do wszystkich lekarzy, którzy u nas pracują – mówi Luiza Buras – Sokół, specjalista ds. marketingu i PR w  Grupie Artmedik.

Co ważne, przychodnia wyposażona jest w nowy sprzęt. - Posiadamy pracownie USG, RTG, EKG, EEG. W każdej z nich znajduje się profesjonalny sprzęt, którym możemy wykonywać dokładne badania.  Wszystko to zostało przygotowane z myślą o pacjentach. Chcemy, aby mieszkańcy naszego województwa mieli dostęp do kompleksowej opieki. Dlatego też w jednym miejscu gromadzimy tylu specjalistów – mówi Agnieszka Nawrot, menadżer nowego centrum medycznego.

Klientowi instytucjonalnemu przychodnia oferuje także usługi z zakresu medycyny pracy. Wszystkie badania wykonywane są w jeden dzień. – Zamierzamy stale poszerzać naszą ofertę. Wkrótce planujemy uruchomienie kolejnych poradni, między innymi dermatologicznej, neurologicznej, medycyny estetycznej. W sumie w przychodni przyjmować będą lekarze ponad 30 specjalizacji – dodaje Agnieszka Nawrot.

Uroczyste otwarcie Świętokrzyskiego Centrum Medycznego Artmedik miało miejsce w poniedziałek – 8 maja. Chętni mogli skorzystać w tym dniu z darmowych badań profilaktycznych. Jedną z pierwszych pacjentek przychodni była  Barbara Jeszke. Kielczanka nie ukrywała zadowolenia z nowego centrum. - Bardzo się cieszę, że takie miejsce powstało. To ważne zwłaszcza dla osób starszych. Dzięki niemu nie będziemy musieli biegać po całym mieście w poszukiwaniu różnych specjalistów. Tu niemal wszystkich mamy na miejscu. Oby szybko i oni zaczęli przyjmować w ramach kontraktu z NFZ – powiedziała. Tak samo twierdzi Ewa Łysak. – Dziś nie jest łatwo dostać się do dobrego specjalisty. Ja jestem pod opieką lekarzy ze szpitala w Jędrzejowie prowadzonego przez Artmedik, przekonałam się, że są to naprawdę wspaniali specjaliści. Dlatego ogromnie się cieszę, że będą oni przyjmować również tu, w budynku po SHL – przyznała.

Przychodnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 7- 20.

ZOSTAW KOMENTARZ