Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43.

MIASTO

Najlepsi w Polsce designerzy pomogą świętokrzyskim przedsiębiorcom

piątek, 18 stycznia 2013 13:24 / Autor:

Najlepsi w Polsce designerzy pomogą świętokrzyskim przedsiębiorcom. Aby poprawić wygląd produktów, tak by cieszył się większym zainteresowaniem, wystarczy zgłosić się do Kieleckiego Parku Technologicznego.

Do tej pory z usługi skorzystało kilkudziesięciu przedsiębiorców. Obecnie Park rozpoczął rekrutację na rok 2013. O tym kto będzie mógł skorzystać z bezpłatnego audytu specjalistów w dziedzinie wzornictwa i marketingu zdecyduje kolejność zgłoszeń.

- Eksperci poradzą też, jak sprzedać dany artykuł marketingowo; firmy otrzymają kompleksowo przygotowany raport, który pomoże im wdrożyć w życie zaproponowane zmiany – mówi dyrektor KPT Szymon Mazurkiewicz. Bez pośrednictwa Parku, taka usługa kosztuje ponad 5 tysięcy złotych.

- Przedsiębiorcy powinni pamiętać, że design to nie tylko wygląd, ale także możliwości dopasowania do przestrzeni, ergonomia i zabezpieczenia związane z warunkami atmosferycznymi. Produkt trzeba zaprojektować tak, żeby był użyteczny dla każdego z nas - mówi przeprowadzająca audyty wzornicze Joanna Sosnowska – Cecuła.

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie www.technopark.kielce.pl

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie powinny złożyć wypełnione dokumenty w siedzibie Kieleckiego Parku Technologicznego przy ul. Olszewskiego 6, 2 pokój nr 1.14 (1 piętro). Informacji na temat projektu udziela Magdalena Jamrożek nr telefonu 41 278 72 00 wew. 1020 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Audyty wzornicze są wykonywane dzięki realizacji przez Kielecki Park Technologiczny projektu "Kręgi Innowacji - rozwój zintegrowanych narzędzi wspierania innowacyjności województwa w obszarach o dużym potencjale wzrostu".

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO