Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Kroplówka i terapie witaminowe... na życzenie. W Kielcach powstało Health Service!

niedziela, 05 stycznia 2020 14:00 / Autor: Bartłomiej Piwoński
FOT. Bartłomiej Piwoński
Bartłomiej Piwoński

Masz kaca? Teraz możesz go wyleczyć szybciej przy pomocy kroplówki z elektrolitami i witaminami. Taką usługę oferuje Health Service, mieszczące się przy ul. Świętego Leonarda 1.

Główną usługą placówki są tak zwane terapie witaminowe. Mają na celu dostarczenie nie tylko witamin, ale także minerałów i innych naturalnych substancji. Zakres działania terapii jest bardzo szeroki: począwszy od uzupełniania poszczególnych niedoborów, poprawy wydolności tlenowej, detoksykacji organizmu, na terapiach ogólnych kończąc.

– Gama terapii jest bardzo szeroka. Każdy pacjent jest inny i ma różnego rodzaju niedobory i deficyty. Najpierw prowadzimy diagnostykę laboratoryjną, którą także możemy wykonać u nas i konsultację lekarską, a następnie dobieramy odpowiednie składniki indywidualnie – mówi Marcin Żak, właściciel sieci placówek Vigor Point, do której należy Health Service.

Health Service zajmuje się także tzw. kroplówkami na kaca. W jej składzie przeważnie znajduje się glukoza, witamina C i elektrolity. Tego typu rozwiązanie staje się coraz bardziej popularne w całej Polsce.

– Jesteśmy w stanie pomóc osobie z syndromem „dnia wczorajszego”. Dzięki kroplówce stanie na nogi i doprowadzi organizm i psychikę do porządku – tłumaczy Marcin Żak.

Kroplówki w Health Service kosztują od 90 zł do 300 zł. Jaki dodaje właściciel, kroplówki powyżej 200 zł są już związane z konkretnymi procesami leczenia, czyli detoksykacją oraz wypełnianiem niedoborów.

Health Service mieści się przy ul. Świętego Leonarda 1. Jest to pierwsza tego typu placówka w regionie świętokrzyskim. Firma posiada także trzy oddziały na terenie województwa śląskiego.

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO