Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Juwenalia na Politechnice Świętokrzyskiej już w październiku

piątek, 18 września 2020 12:01 / Autor: Weronika Kępa
Weronika Kępa

W związku z pandemią koronawirusa majowe juwenalia organizowane przez Politechnikę Świętokrzyską zostały przełożone na październik. W ramach święta studentów zaplanowano wieczór stand-upowy i festiwal hip-hop. Jednak finalnie żacy będą się bawić na tylko jednym z nich.

Miało być wesoło, jednak studentom do śmiechu nie będzie. Zaplanowany na 21 października wieczór stand-upowy, ze względu na specyfikę obiektów zamkniętych i zagrożenie wynikające z obecnej sytuacji epidemiologicznej, został odwołany.

Jak informuje samorząd studencki PŚk, zwrotu biletów będzie można dokonać od poniedziałku do piątku, w godzinach 11-16, w Klubie ,,Pod krechą”. Z kolei w przypadku zwrotu biletu zakupionego drogą elektroniczną - za pośrednictwem portalu www.biletomat.pl.

Na szczęście są też dobre informacje. Już 22 października studenci będą się bawić przy hip-hopowych rytmach. Impreza odbędzie się zgodnie z planem w Amfiteatrze Kadzielnia. Jej skład artystyczny również nie ulega zmianie. W związku z tym od poniedziałku, 21 września, samorząd studencki PŚk wznawia sprzedaż biletów na koncert i jednocześnie informuje, że wejściówki nabyte jeszcze przed pandemią zachowują swoją ważność.

Jeśli jednak ktoś chciałby zrezygnować z kupionego wcześniej biletu, może to zrobić do 4 października w Klubie ,,Pod krechą”.

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO