Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Józef Cepil szefem świętokrzyskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WIADOMOŚCI KIELCE

Józef Cepil szefem świętokrzyskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

06 lipca 2018 / Tekst

Józef Cepil został powołany na stanowisko dyrektora świętokrzyskiego oddziału regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji w Kielcach.

-Pełnienie funkcji zastępcy dyrektora przez dwa i pół roku przygotowało mnie do tego abym teraz mógł pełnić funkcję dyrektora świętokrzyskiego oddziału regionalnego ARIM. Myślę, że codzienną pracą i zaangażowaniem będę mógł dobrze służyć rolnikom naszej ziemi świętokrzyskiej- powiedział nowo wybrany dyrektor. –Przede mną mnóstwo zadań. W pierwszej kolejności będziemy się skupiali na obróbce e-wniosków, aby jak najszybciej wypłacić zaliczki rolnikom. W minionym roku byliśmy pierwszą instancją wojewódzką, sprawnie wypełniliśmy wymogi dotyczące wypłaty zaliczek. W tym roku chcemy aby było tak samo – dodał Cepil.

Józef Cepil kończył studia na Wydziale Rolniczym Akademii Rolniczej w Lublinie, a także studia doktoranckie w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej. W latach 1980-2001 prowadził 12-hektarowe gospodarstwo rolne, wcześniej pracował jako ślusarz w Hucie im. Lenina w Krakowie. W okresie 1984-1986 kierował zarządem gminnym ZSMP w Nowym Korczynie. Był także instruktorem ZHP.

W 2008 roku został pracownikiem warszawskiej delegatury Najwyższej Izby Kontroli. Później objął samodzielne stanowisko ds. audytu wewnętrznego w Urzędzie Miasta i Gminy w Busku-Zdroju.

Od 2016 roku pełnił funkcję zastępcy dyrektora oddziału regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kielcach. Józef Cepil zastąpił Małgorzatę Erlich-Smurzyńką, która na tym stanowisku zasiadała od stycznia 2016 roku.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOK



SŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna