Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Festiwal sąsiedzki w Parku im. Adolfa Dygasińskiego

czwartek, 24 września 2020 11:53 / Autor: Adrianna Linertowicz
Adrianna Linertowicz

Wyjątkowe sąsiedzkie święto odbędzie się już w najbliższy weekend (25-27 września) w Parku im. Adolfa Dygasińskiego w Kielcach. Będzie międzypokoleniowa potańcówka, słodki poczęstunek, atrakcje dla najmłodszych i piłkarzyki.

 Międzypokoleniowa potańcówka ze słodkim poczęstunkiem rozpocznie się w piątek o godzinie 18 i potrwa do godziny 21. Wydarzenie rozpocznie uwielbiania przez wielu seniorów DJ Wika. A na sobotę przewidziano mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Nie zabraknie zjeżdżalni i dmuchańców dla dzieci, będzie można postrzelać z łuku oraz spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej lub w karaoke. Odbędzie się także talent show oraz konkursy z nagrodami. W sobotę zabawa potrwa od godziny 11 do godziny 17. W niedzielę z kolei przewidziano w programie gigantyczne piłkarzyki – będzie można wziąć udział w zawodach i bawić się od godziny 10 do godziny 13.

Do konkursu Talent Show i Zawodów Piłkarskich można zgłosić się na facebooku RCWKielce.

Festiwal jest projektem dofinansowanym w ramach zeszłorocznego Budżetu Obywatelskiego, którego inicjatorem był Radny Miasta Kielce – Michał Braun. Wydarzenie realizowane jest przez Regionalne Centrum Wolontariatu.

Organizatorzy przypominają o obowiązku przestrzegania reżimu sanitarnego.

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO