Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Dzień Otwarty Politechniki Świętokrzyskiej

piątek, 13 kwietnia 2018 09:10 / Autor: Iwona Gajewska-Wrona
Iwona Gajewska-Wrona

Specjalnie dla uczniów, nauczycieli a także wszystkich zainteresowanych Politechnika Świętokrzyska organizuje dzień otwarty.  W programie nie zabraknie między innymi pokazów z udziałem najnowszego dzieła drużyny łazika marsjańskiego i wyścigowego bolidu, który ma reprezentować Politechnikę Świętokrzyską w wyścigach serii Greenpower.

Dzień otwarty PŚk zorganizowany zostanie 19 kwietnia. Od godziny 9. na wszystkich gości będzie czekać mnóstwo atrakcji. - Zaprezentujemy łazika marsjańskiego i wyścigowego bolidu, który ma reprezentować Politechnikę Świętokrzyską w wyścigach serii Greenpower. Na wszystkie panie będzie czekała specjalnie przygotowana w ramach ogólnopolskiej AKCJI PROMOCYJNEJ „DZIEWCZYNY NA POLITECHNIKI” strefa. Dziewczyny będą  mogły uczestniczyć między innymi w profesjonalnej sesji zdjęciowej, którą zorganizuje koło fotograficzne PIKSEL. Nie zabraknie konkursów, upominków oraz „Biegu w Kasku" - wymienia Kamil Dziewit, rzecznik uczelni.

Dla przyszłych studentów wykładowcy otworzą drzwi do nowoczesnych laboratoriów. - Spotkanie na uczelni będzie doskonałą okazją do osobistych rozmów, których nie zastąpi żadna informacja w Internecie. Będzie można zwiedzić kampus akademicki: począwszy od gmachu reprezentacyjnego, poprzez wszystkie wydziały PŚk, Bibliotekę Główną i miasteczko akademickie - uzupełnia rzecznik.

Uczniowie i nauczyciele będą mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanych wykładach, warsztatach i prezentacjach, które poprowadzą dla nich pracownicy uczelni i partnerzy wydarzenia.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO