Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Dwa punkty do szczęścia

czwartek, 23 kwietnia 2015 14:06 / Autor: Piotr Michalec
Piotr Michalec

W swoim pierwszym meczu w turnieju o wejście do 2 ligi drużyna AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo Kielce uległa po pechowej końcówce zespołowi Itago Gdynia 59:61 (30:30).

Kielecki zespół przez całe spotkanie toczył wyrównany bój z gdynianami. Tylko na początku meczu zespół Itago wypracował sobie kilku punktową przewagę, jednak AZS zdołał wyrównać i do przerwy na tablicy wyników widniał rezultat 30:30.

W dalszym etapie meczu walka toczyła się punkt za punkt. Niestety w końcówce spotkania kieleccy koszykarze nie potrafili przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Kapitan AZS-u w rozmowie z Patrykiem Pękalskim przyczyn porażki szukał w błędach własnych naszego zespołu.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Następny mecz AZS Politechnika Świętokrzyska Galeria Echo zagra w sobotę (25 kwietnia) o godzinie 19:00. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie zespół MKK Gniezno, który w swoim pierwszym meczu turnieju pokonał KS Rosa-Sport Radom 76:65. Mecz zostanie rozegrany w hali Politechniki Świętokrzyskiej przy al. Tysiąclecia Państwa Polskiego nr 7 w Kielcach.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO