Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Dodatkowe linie autobusowe na weekend

czwartek, 23 sierpnia 2018 09:47 / Autor: Weronika Grela
Weronika Grela

Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach informuje, że w związku z odbywającym się w dniach 25 - 26 sierpnia Festiwalem Magiczne Zakończenie Wakacji zostaną uruchomione specjalne linie autobusowe S1 i S2, które zapewnią uczestnikom możliwość powrotu do domu po zakończeniu imprezy.

Autobusy będą czekały 25 i 26 sierpnia, czyli w sobotę i niedzielę  na przystanku al. Legionów Stadion, w kierunku ul. Krakowskiej, skąd odjadą kilkanaście minut po zakończeniu imprezy wykonując po jednym kursie na wskazanych poniżej trasach przejazdu:

S1 – Os. Świętokrzyskie

al.Legionów Stadion – Jana Pawła II – Seminaryjska – Tarnowska – Źródłowa – al. IX Wieków Kielc – Warszawska – Orląt Lwowskich – Sikorskiego – Nowaka-Jeziorańskiego – Jaworskiego

S2 – Os. Ślichowice

Legionów stadion – Jana Pawła II – Ogrodowa – Żytnia – Grunwaldzka – Szajnowicza-Iwanowa – Massalskiego – Os. Ślichowice.

Dodatkowo ZTM informuje, że przejazd będzie się odbywał za okazaniem papierowego biletu jednorazowego, biletu zakupionego za pośrednictwem aplikacji mobilnych lub biletu okresowego. Nie będzie obowiązywała elektroniczna portmonetka.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO