Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»MIASTO»Artmedik działa już rok

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

Hulajnoga konkurs 700x200

Hulajnoga konkurs 300x250

WIADOMOŚCI KIELCE

Artmedik działa już rok

22 maja 2018 / Tekst

Świętokrzyskie Centrum Medyczne Artmedik  przy ulicy Robotniczej 1 działa już rok. Z okazji swoich pierwszych urodzin przychodnia przygotowała dla  swoich pacjentów a także wszystkich zainteresowanych kilka niespodzianek.

- Wiele atrakcji przygotowaliśmy dla dzieci. Najmłodsi mogli zwiedzić nasze Centrum, zapoznać się z naszymi sprzętami. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się karetki. Dzieci mogły zobaczyć te specjalistyczne pojazdy także od środka, dowiedzieć się co w nich się znajduje i jak to wszystko działa. Uczyliśmy ich też udzielania pierwszej pomocy - wymienia Agnieszka Nawrot, dyrektor Świętokrzyskiego Centrum Medycznego Artmedik. Niespodzianki czekały także na dorosłych, którzy za darmo mogli skorzystać między innymi z badania EKG.

Dyrektor placówki podkreśla, że przychodnia cały czas się rozwija. - To, z czego bardzo się cieszymy, to przede wszystkim to, że od kwietnia tego roku nasi pacjenci mogą korzystać nie tylko z prywatnej rehabilitacji, ale też z tej refundowanej przez NFZ. Niestety cały czas usługi specjalistyczne są płatne, ale staramy się o kontrakty z NFZ.  Chcemy bowiem, aby potencjał naszej przychodni i specjalistyczny sprzęt, w który zainwestowaliśmy  mógł być wykorzystywany także przez pacjentów, którzy nie mogą sobie pozwolić na prywatne wizyty. Każdy bowiem zasługuje na opiekę medyczną w najwyższym standardzie  - podkreśla dyrektor placówki.

Obecnie w Centrum Medycznym  Artmedik   funkcjonuje 14 poradni, gdzie dyżury pełni łącznie kilkudziesięciu specjalistów. - Cały czas się rozwijamy. W ostatnim czasie do naszej oferty dołączyła psychoterapia, rozwinęła się poradnia chirurgiczna, mamy między innymi poradnię leczenia ran przewlekłych i wiele innych. Na tym jednak nie poprzestajemy - powiedziała Agnieszka Nawrot.

ZOSTAW KOMENTARZ