Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

Uwaga nadwaga!

poniedziałek, 14 września 2015 20:26 / Autor: Damian Wysocki
Damian Wysocki

W Polsce coraz większa część społeczeństwa zmaga się z problemem otyłości. Pomimo coraz częstszej aktywizacji ruchowej z problemem nadwagi zmaga się wiele osób dorosłych, a także dzieci i młodzieży.  Firma „Naturhouse”  czternastego września wystartowała z  IV edycją akcji „Uwaga Nadwaga!”

Celem akcji jest rozpowszechnienie wiedzy na temat prawidłowych nawyków żywieniowych, które są jedyną skuteczną profilaktyką nadwagi i otyłości oraz chorób z nimi związanych. Wszystko po to, aby Polacy zadbali o swoje zdrowie i podjęli walkę ze zbędnymi kilogramami. Nie na siłę męczeniem się internetowymi dietami, ale metodami, które są zdrowe i owocują zmianą sposobu żywienia na lepsze.

W ramach kampanii każda chętna osoba może skorzystać z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem we wszystkich  placówkach „Naturhouse” w całej Polsce (ponad 270 Centrów Dietetycznych). W ramach wizyty dokonane zostaną pomiary ciała, badanie zawartości tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej i konsultację z dietetykiem. Specjalista po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu dietetycznego będzie mógł zidentyfikować przyczynę problemu z wagą i zaproponować skuteczne rozwiązanie. Każdy, kto skorzysta z darmowej konsultacji otrzyma cenne wskazówki żywieniowe, broszury i materiały edukacyjne dotyczące prawidłowego odżywiania i negatywnego wpływu nadwagi na nasze zdrowie.

Oprócz darmowych konsultacji podczas kampanii zaplanowano także m.in. spotkania informacyjne z rodzicami oraz pogadanki dla uczniów z udziałem dietetyka. Istnieje także możliwość przeprowadzenia konsultacji lub warsztatów dietetycznych w zakładach pracy, placówkach oświatowych, centrach medycznych czy instytucjach państwowych. Podczas prelekcji specjalista ds. żywienia opowie o konsekwencjach wynikających z nieprawidłowej diety oraz wskaże, jak komponować pełnowartościowy jadłospis dla całej rodziny.

W Kielcach porady dietetyczne odbywają się w dwóch punktach:

1) Centrum Dietetyczne Naturhouse ul. Zofii Nałkowskiej 2A (róg ul. Warszawskiej i ul. Turystycznej) 25-546 Kielce tel. 505 013 000 link do formularza internetowego: http://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/?lokalizacja=kielce.nalkowskiej

 2) Centrum Dietetyczne Naturhouse Plac Wolności 9 25-367 Kielce kom. 508 365 249 link: :  http://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/?lokalizacja=kielce.nalkowskiej

Więcej informacji znajduję się na stronie internetowej akcji: http://www.uwaganadwaga.com/

Tag:
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO