Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

#KielceIsReady. Władze chcą promować miasto

piątek, 22 maja 2020 14:18 / Autor: Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

Stolica województwa świętokrzyskiego przygotowuje się do wydarzenia #KielceIsReady organizowanego w ramach ogólnopolskiej akcji #CityWillWait. Władze chcą w ten sposób wesprzeć przedsiębiorców, podziękować mieszkańcom, a także wypromować nasze miasto w innych regionach Polski.

reporterm

Wydarzenie odbędzie się w długi weekend rozpoczynający się Bożym Ciałem, czyli od 11 do 14 czerwca. - Chcemy, wraz z naszymi partnerami, zaprosić mieszkańców Kielc, ale także turystów z całej Polski do skorzystania z atrakcyjnej oferty pobytu w naszym mieście. Oczywiście z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego i wciąż obowiązujących obostrzeń związanych ze stanem epidemii - mówi prezydent Bogdan Wenta.

Władze chcą przedstawić gościom atrakcyjną ofertę wstępu do kieleckich instytucji kulturalnych i turystycznych. - Rozmawiamy także z kieleckimi hotelarzami i restauratorami, celem przygotowania specjalnej i rozszerzonej oferty na ten weekend. Zadbamy również o odpowiednią promocję tego wydarzenia - dodaje prezydent.

Nowy numer!
31/2020 31/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO