Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

O przyszłości edukacji w Targach Kielce

wtorek, 04 października 2016 15:11 / Autor: Piotr Wójcik
Piotr Wójcik

Innowacyjne metody kształcenia, najnowsze narzędzia pracy i propozycje zmian w procesie nauczania. To tylko wycinek oferty, jaką zaprezentują wystawcy biorący udział w Europejskim Forum Nowych Technologii i Innowacji w Edukacji, które już jutro wystartuje w halach wystawienniczych Targów Kielce.

Zwrot podatków

Istotą imprezy jest zaprezentowanie kierunków rozwoju nowoczesnej edukacji. – Pod tym hasłem rozumiemy zarówno technologię, jak i innowacyjność w podejściu do nauczania. Mamy na przykład duży panel poświęcony alternatywnej edukacji, czy też taki, który skupia się na specjalnych potrzebach edukacyjnych  - wyjaśnił Wojciech Ratajek, koordynator wydarzenia.

Europejskie Forum Nowych Technologii i Innowacji w Edukacji to zupełnie nowa impreza. Jaką przyszłość wróżą jej organizatorzy? – Mamy nadzieję, że dzięki współpracy z instytucjami i profesorami z całej Polski będziemy mogli rozszerzać nasze działania o udział osób i ośrodków z całej Europy – przewidywała w rozmowie z Radiem eM Anita Garbat, kierownik programowy targów.

Impreza rozpocznie się w środę 5 października i potrwa do piątku. Wstęp jest bezpłatny. Organizatorzy wymagają tylko wcześniejszej rejestracji.

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO