Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

MIASTO

„S” usatysfakcjonowana wynikami

środa, 27 maja 2015 09:46 / Autor: Redakcja
Redakcja

Związkowcy „Solidarności” zadowoleni z wyników wyborów prezydenckich. W specjalnym oświadczeniu prezydium odnosi się również do wzajemnych zobowiązań zawartych jeszcze 5 maja.

Przeczytaj treść oświadczenia:

Prezydium Zarządu Regionu Świętokrzyskiego NSZZ "Solidarność" z satysfakcją przyjmuje wybór na urząd Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudę. Gratulując Prezydentowi-elektowi tego wyboru, przekazujemy życzenia wytrwałości w realizowaniu misji państwowej dla dobra całego Narodu w realizacji dobra wspólnego.

Prezydium Zarządu Regionu Świętokrzyskiego NSZZ "Solidarność" wyraża nadzieję, że realizacja wzajemnych zobowiązań zawartych w dn. 5 maja br. między Komisją Krajową naszego Związku i Panem Prezydentem przyczyni się do poprawy standardów pracy i świadczeń społecznych. Dotyczy to w szczególności obniżenia wieku emerytalnego, ograniczenia „umów śmieciowych”, zwiększenia płacy minimalnej oraz powrotu do wcześniejszych regulacji dotyczących rozliczenia czasu pracy.

Prezydium Zarządu Regionu Świętokrzyskiego NSZZ "Solidarność" upatruje w Panu Prezydencie reprezentanta całego Narodu, deklaruje współpracę w dążeniu do celu jakim jest przyjazne Państwo dla obywateli.

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO