Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

KULTURA

Znów wybiorą najpiękniejsze zdjęcia

środa, 04 grudnia 2019 15:40 / Autor: Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

Ponad 1600 zdjęć z całej Polski o różnorodnej tematyce napłynęło do organizowanego po raz 13. Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Życie jest piękne. Spośród prac jury wybrało 12 laureatów oraz przyznało 12 wyróżnień. Wyniki zostaną podane podczas uroczystej gali, która odbędzie się w najbliższy piątek w Kieleckim Centrum Kultury.

Podsumowanie konkursu fotograficznego zostało zaplanowane na 6 grudnia o godzinie 19 na małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

- Podczas gali poznamy 12 laureatów konkursu, ich prace oraz zdjęcia, które zostały wyróżnione. Będzie ich również 12. Jury, które oceniało prace, obradowało kilka godzin i były to niezwykle burzliwe dyskusje - mówi Izabela Filipczak, z Impresariatu Kieleckiego Centrum Kultury.

Po wręczeniu nagród odbędzie się część artystyczna, podczas której widzowie usłyszą  utwory w wykonaniu młodej, świetnie rokującej artystki Rosalie.

Wszyscy laureaci konkursu otrzymają nagrody w wysokości tysiąca złotych. Oprócz tego, tradycyjnie ich zdjęcia będzie można oglądać przez cały rok na budynku KCK i w specjalnie przygotowanych kalendarzach na rok 2020. Wyróżnione fotografie zostaną opublikowane w kalendarzach biurkowych.

Bilety na galę kosztują 20 złotych i można je nabyć w kasie KCK lub na stronie internetowej instytucji. Każdy widz po gali otrzyma kalendarz ze zdjęciami laureatów konkursu. Organizatorzy przygotowali 500 sztuk kalendarzy dużych i 300 na biurko.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO