Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»Warsztaty zakończone

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


KULTURA KIELCE

Warsztaty zakończone

10 lipca 2018 / Tekst

Dzisiaj odbyły się ostatnie już wakacyjne warsztaty z "Pegazem". Wzięło w nich udział kilkoro młodych osób, które chcą połączyć swoją przyszłość z teatrem.

W zajęciach brali udział i gimnazjaliści i studenci przedmiotów ścisłych, których łączyła miłość do teatru. - Warsztaty były świetnym sposobem na spędzenie czasu w wakacje. Dzięki nim nauczyłam się wiele o teatrze. Poznałam wiele ciekawych historii od pana prowadzącego. Warsztaty potwierdziły to, że teatr jest moją pasją i chciałabym się przy nim rozwijać - mówiła Hanna Ziwanowicz, uczestniczka warsztatów.

Zadowolenia z grupy oraz organizacji warsztatów nie krył również prowadzący, czyli Andrzej Skorupski, dyrektor teatru Pegaz. - Może grupa nie jest liczna, ale jest bardzo ciekawa. Są to osoby, które nie przyszły przypadkowo, ale interesują się teatrem i można powiedzieć, coś umieją, bo należały do innych teatrów. Są ludzie ciekawi i to mnie bardzo interesuje, bo z takimi ludźmi się dobrze pracuje. Jak to się mówi w naszym żargonie, nie jest to drewno trudne do obrobienia - podsumował warsztaty dyrektor Andrzej Skorupski.

Nabór do grupy teatralnej "Pegaz" odbędzie się na początku roku akademickiego, natomiast kolejne warsztaty są przewidziane na czas ferii zimowych.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna