Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

KULTURA

Teatr TeTaTeT żegna się ze sceną w Kieleckim Centrum Biznesu. Aktorzy zagrają "Umrzeć ze śmiechu"

środa, 22 stycznia 2020 15:02 / Autor: Beata Kwieczko
Fot. Teatr TeTaTeT
Beata Kwieczko

Teatr TeTaTeT żegna się ze swoją dotychczasową sceną. W najbliższą sobotę pierwszy w Kielcach teatr rozrywki zagra po raz ostatni na scenie w Kieleckim Centrum Biznesu komedię "Umrzeć ze śmiechu". Kolejne spektakle będą wystawiane na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

"Umrzeć ze śmiechu" to przezabawna komedia, pełna błyskotliwych dialogów, inteligentnego humoru oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji. Spektakl zmusza do głębszych refleksji nad życiem. W sztuce występują Teresa Bielińska, Ewa Pająk, Beata Pszeniczna, Natali Zduń (Teatr Maska w Rzeszowie) oraz Andrzej Plata. Będzie można ją obejrzeć 25 stycznia o godzinie 16 w Kieleckim Centrum Biznesu (dawnym Exbudzie).

- Tym spektaklem zainaugurowaliśmy naszą działalność i nim pożegnamy się z naszą dotychczasową sceną. Natomiast od lutego zapraszamy widzów już do KCK. Czeka tam na nich wiele nowości i niespodzianek. Przede wszystkim dwie nowe premiery - 15 lutego komedii małżeńskiej pt. "Prawda" Floriana Zellera w reżyserii Mirosława Bielińskiego i Dawida Żłobińskiego oraz 1 marca spektaklu "Bóg jest kobietą o jednej piersi" w reżyserii i wykonaniu Anny Iwasiuty Dudek - zapowiadają Teresa i Mirosław Bielińscy, założyciele Teatru TeTaTeT.

Od lutego Teatr TeTaTeT będzie wystawiać swoje spektakle na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury. 8 lutego widzowie obejrzą sztukę "#KochajmySię!". Spektakl "Umrzeć ze śmiechu" powróci do repertuaru w marcu. Pełny repertuar dostępny jest na stronach: www.teatrtetatet.pl oraz www.kck.com.pl.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO