Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

Teatr: Diwa

Spektakl "Diwa", to podszyty humorem dramat dwóch aktorek - matki i córki, które spotykają się w dniu rozdania najważniejszej aktorskiej nagrody teatralnej, do której obydwie są nominowane.

To zderzenie dwóch pokoleń, dwóch różnych podejść do życia, sztuki i zawodu aktora. Wzruszająca podróż od śmiechu do łez, w której obie kobiety próbują sobie odpowiedzieć na to, co w życiu jest najważniejsze i czy wyrzeczenia, które trzeba ponieść w imię sukcesu, sławy i kariery, są tego warte.

W tej kameralnej sztuce o matce - prawdziwej diwie teatralnej z niesamowitym dorobkiem i jej córce - popularnej aktorce serialowej, możemy podziwiać całą paletę barw sztuki aktorskiej i prawdziwy popis aktorski dwóch fantastycznych aktorek:

Małgorzaty Bogdańskiej - polskiej aktorki teatralnej i filmowej, która głównie poświęciła się teatrowi i ma w swoim dorobku mnóstwo znaczących ról teatralnych takich jak Sonia w "Zbrodni i Karze", czy Gertruda w "Hamlecie"

Edyty Herbuś - jednej z najciekawszych aktorek filmowych młodego pokolenia znanej z seriali takich, jak "Na dobre i na złe", "Klan", "Ojciec Mateusz", czy "Samo Życie". Wkrótce będzie można zobaczyć ją na małym ekranie w serialu "Bodo" gdzie wciela się w postać legendarnej Poli Negri.

30 stycznia, godz. 18:00

Mała Scena KCK

Bilety w cenie: 60 zł

Informacje i rezerwacje:

Kasa KCK - tel.: 41 343 81 42

Impresariat KCK – tel.: 41 344 90 54

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO