Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

KULTURA

Recital Justyny Szafran

czwartek, 09 sierpnia 2018 10:12 / Autor: Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

Największe przeboje Edith Piaf zaśpiewa podczas swojego recitalu Justyna Szafran. Koncertu będzie można posłuchać w najbliższą niedzielę w plenerze przed Kieleckim Centrum Kultury. Impreza odbędzie się w ramach cyklu "Tarasy Sztuki", który potrwa do końca wakacji.

 

Justyna Szafran jest absolwentką poznańskiego Studium Piosenkarskiego oraz Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Wizualnych. W 1996 roku zdobyła I Nagrodę, Nagrodę Publiczności oraz Nagrodę Dziennikarzy na XVII Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. W tym samym roku została uznana za “Indywidualność Roku 1996” w kategorii piosenka aktorska. Władze Poznania przyznały jej Stypendium Artystyczne i uhonorowały Medalem Młodej Sztuki w kategorii osobowość sceniczna. Obecnie artystka występuje na deskach Teatru Muzycznego Capitol.

Śpiewaczce będzie towarzyszył zespół w składzie Rafał Karasiewicz – piano, Wiesław Prządka – akordeon i Zbigniew Wrombel – kontrabas.

Koncert rozpocznie się o godzinie 20. W razie deszczu zostanie przeniesiony na Scenę Kameralną KCK. Wstęp jest bezpłatny, ale organizatorzy informują, że w związku z bardzo dużym zainteresowaniem "Tarasami Sztuki", w przypadku przeniesienia koncertu na Scenę KCK do wejścia na koncert upoważniać będą bezpłatne wejściówki, które można odebrać w Impresariacie Kieleckiego Centrum Kultury od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Jeśli koncert będzie odbywał się w plenerze, wejściówki nie obowiązują.

 

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO