Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»Przed nami 26. Plebiscyt Publiczności „O Dziką Różę”

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


KULTURA KIELCE

Przed nami 26. Plebiscyt Publiczności „O Dziką Różę”

06 czerwca 2018 / Tekst
Materiały Teatru im. Żeromskiego Materiały Teatru im. Żeromskiego

25 czerwca  rozpocznie się 26. Plebiscyt Publiczności „O Dziką Różę”. To unikatowy na skalę kraju bezpłatny przegląd spektakli całego sezonu, podczas którego widzowie  wybierają swoich ulubieńców: najlepszych aktorów i spektakle.

Codziennie, począwszy od 25 czerwca w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach będzie można obejrzeć jeden ze spektakli kończącego się sezonu,  wśród nich: „Jak Wam się podoba”  Williama Szekspira w reżyserii Mai Kleczewskiej, czy „Rasputin” Jolanty Janiczak w reżyserii Wiktora Rubina.

Tradycyjnie widzowie mogą otrzymać bezpłatne bilety. -Warunkiem jest okazanie kuponu, który będzie dostępny m.in. w redakcji Radia eM Kielce. - Po bilety można się zgłaszać do siedziby naszego teatru w godz. Od 10 do 18. Co ważne, pierwsze sześć osób z kolejki każdego dnia otrzyma również podwójne bilety na galę finałową plebiscytu- informuje Paulina Drozdowska, rzecznik teatru.

Głosy będą przyjmowane od 25 do 30 czerwca. Widzowie mogą głosować  metodą tradycyjną, czyli poprzez wrzucenie wypełnionego kuponu do specjalnie przygotowanej urny lub poprzez Facebooka.

Gala finałowa podczas której poznamy zwycięzców tegorocznego plebiscytu odbędzie się 1 lipca.

Plebiscyt Publiczności „O Dziką Różę” jest podsumowaniem kończącego się sezonu. Michał Kotański - dyrektor teatru przyznaje, że zalicza go do udanych. - Jestem zadowolony z tego sezonu. Działo się dużo. Udało się nam zaprosić duże nazwiska w polskim Teatrze, m.in. Maję Kleczewską, Mikołaja Grabowskiego, Wiktora Rubina, Remigiusza Brzyka. Udało się zrealizować zaplanowaną koprodukcję ze Szkołą Teatralną. Mowa o „Świętoszku”. Każda propozycja jest ciekawa artystycznie. Są zarówno komedie, jak i spektakle mocno zaangażowane- powiedział dyrektor.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna