Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

KULTURA

Ostatni seans „Kina letniego z KPT”

czwartek, 03 września 2020 08:55 / Autor: Adrianna Linertowicz
Adrianna Linertowicz

Kielecki Park Technologiczny zaprasza w piątek, 4 września, na ostatni już w tym roku seans z cyklu „Kino letnie z KPT”.

W okresie wakacyjnym seanse pod chmurką, które odbywały się w Energetycznym Ogrodzie Doświadczeń Kieleckiego Parku Technologicznego, przyciągały dużą publiczność. Podczas wydarzenia prezentowano filmy familijne. Dzięki temu można było spędzać czas w gronie najbliższych w aktywny sposób.

Trzeci z kolei seans odbędzie się już w ten piątek o godzinie 20. „Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki” (reż. Pierre-Francois Martin Lavala)  będzie to ostatnim filmem, jaki zostanie zaprezentowany w tym roku ramach cyklu seansów pod chmurką.

Wstęp na wydarzenie jest płatny – koszt  to 5 złotych za osobę. Bilety można nabyć przez stronę internetową www.bilety.ecn.kielce.pl lub w kasach Centrum.

Z uwagi na panującą pandemię, w Energetycznym Ogrodzie Doświadczeń zostaną wydzielone specjalne sektory umożliwiające zachowanie dystansu społecznego.

Organizatorzy proszą o zabranie we własnym zakresie leżaków, koców lub innych siedzisk, a także o stosowanie się do obecnych zaleceń Sanepidu. Udział w wydarzeniu jest możliwy w maseczkach, chustach, bądź innych materiałach zasłaniających usta i nos, chyba, że zostanie zachowany 2-metrowy dystans.

Regulamin „Kina letniego z KPT” jest dostępny na stronie internetowej organizatora.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO