Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

„Ojcowie i córki. Rozmowa o idealnej miłości”

Kieleckie Centrum Kultury zaprasza 27 maja na Salon Bezsenność „Ojcowie i córki. Rozmowa o idealnej miłości”. Tematem spotkania będą relacje między ojcem a córką. Rozmawiać o nich będą ojciec Tomasz Nowak i Magda Frączek.

Bycie ojcem córki oraz bycie córką ojca to jedna z najważniejszych relacji w życiu. To spokojne wieczory, rozmowy pełne zaufania i dbanie o siebie nawzajem To nierzadko również walka, szukanie wzajemnego zrozumienia oraz szczerego pojednania. Biblijne przykłady takiego ojcostwa pozwalają zajrzeć w głąb siebie i na nowo przyjrzeć się swojej miłości. Spotkanie połączone będzie z promocją książki ojca Tomasza Nowaka i Magdaleny Frączek „Ojcowie i córki. Rozmowy o nieidealnej miłości” wydanej przez Wydawnictwo ZNAK. Początek o godzinie 18 na Małej Scenie KCK. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich członków rodziny. Wstęp bezpłatny.

Tomasz Nowak OP

Kaznodzieja wędrowny, wykładowca homiletyki, przeor klasztoru w Łodzi. Współtworzy Dominikański Ośrodek Kaznodziejski. Jego największą pasją jest głoszenie Ewangelii i muzyka, szczególnie jazz. Wydał kilka książek i kilka audiobooków. Prowadzi na YouTube kanał STREFA WODZA. Jak święty Dominik, chce głosić wszystkim, wszędzie i na wszystkie sposoby.

Magda Frączek

Wokalistka, pianistka, autorka piosenek, kompozytorka, buntowniczka. Autorka albumu „Wola życia”. Prywatnie żona wspaniałego człowieka i mama Józka. Gdzieś w połowie swojego życia spotkała o. Tomasza Nowaka i tak zaczęła się wspaniała historia ich przyjaźni. 

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO