Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

KULTURA

Mamy oficjalny zwiastun!

czwartek, 26 stycznia 2017 01:02 / Autor: Dariusz Skrzyniarz
kadr ze zwiastuna "Wyklętego" w reż. Łęckiego
Dariusz Skrzyniarz

Wreszcie ujrzał światło dzienne oficjalny zwiastun najbardziej wyczekiwanej produkcji o żołnierzach niezłomnych. Dystrybutor Kondrat-Media opublikował 2-minutowy materiał zapowiadający „Wyklętego” w reżyserii kielczanina Konrada Łęckiego.

W ostatnich miesiącach w serwisie YouTube udostępnione zostały dwa teasery filmu, który zrealizowany został w województwie świętokrzyskim. Były to drobniejsze zapowiedzi, ale oddające rozmach produkcji. 

W oficjalnym zwiastunie filmu, który właśnie się ukazał możemy zobaczyć spore grono znakomitych kieleckich aktorów, którzy wzięli udział w produkcji Konrada Łęckiego. W pojedynczych kadrach ujrzymy Krzysztofa Grabowskiego, Agatę Sobotę, Joannę Kasperek, Hannę Świętnicką i oczywiście Wojciecha Niemczyka wcielającego się w główną rolę Franciszka Józefczyka pseudonim „Lolo”. 

Warto przypomnieć, że w produkcji zagrali również sławni polscy aktorzy tacy jak Ignacy Gogolewski, Marcin Kwaśny, Marek Siudym czy Piotr Cyrwus. Filmowcy podjęli istotną tematykę. Ukazują dramat żołnierzy, którzy po II wojnie światowej nie rzucili broni ponieważ podjęli walkę z komunistycznym terrorem. 

„Wyklętego” w reżyserii Konrada Łęckiego na srebrnym ekranie zobaczymy już na początku marca. 

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO