Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

KULTURA

Koncerty plenerowe w KCK

środa, 18 lipca 2018 14:19 / Autor: Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

Koncertu "Aniołowo" w wykonaniu artystów z Krakowa i Warszawy będzie można posłuchać w najbliższą niedzielę w plenerze przed Kieleckim Centrum Kultury. Impreza odbędzie się w ramach cyklu "Trasy Sztuki", który potrwa do końca wakacji.

Aniołowo to program Piwnicy na Wójtowskiej, w którym pięciu krakowskich i warszawskich artystów zaprezentuje utwory związane z tematyką nieba i aniołów. Oprócz autorskich tekstów będzie można posłuchać utworów Andrzeja Bursy, Włodzimierza Wysockiego, Jaromira Nohavicy i Andrzeja Waligórskiego.

Koncert rozpocznie się o godzinie 20.30. W razie deszczu zostanie przeniesiony na Scenę Kameralną KCK. Wstęp jest bezpłatny, ale organizatorzy informują, że w związku z bardzo dużym zainteresowaniem "Trasami Sztuki", w przypadku przeniesienia koncertu na Scenę KCK do wejścia na koncert upoważniać będą bezpłatne wejściówki, które można odebrać w Impresariacie Kieleckiego Centrum Kultury od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Jeśli koncert będzie odbywał się w plenerze, wejściówki nie obowiązują.

Program koncertów na kolejne niedziele:

- 29 lipca, godz. 20.30 - koncert Oli Nieśpielak z zespołem,

- 5 sierpnia, godz. 20 - widowisko "Usłyszeć taniec",

- 12 sierpnia, godz. 20 - recital Justyny Szafran "Edith Piaf",

- 19 sierpnia, godz. 20 - recital Kacpra Kuszewskiego "Album rodzinny",

- 26 sierpnia, godz. 20 - koncert muzyki operowej i operetkowej w wykonaniu Strauss Enseble.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO