Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

Koncert Marcela Sabata

Kieleckie Centrum Kultury zaprasza na koncert Marcela Sabata.

Marcel Sabat to urodzony w Kielcach absolwent wydziału aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Swoją aktorską karierę rozpoczynał na deskach działającego w Kieleckim Centrum Kultury Teatru PEGAZ.

Niezwykła popularność zdobył filmową rolą Tadeusza Zawadzkiego, „Zośki”, w filmie „Kamienie na szaniec” Roberta Glińskiego. Pojawił się też na planie w innych znaczących filmach ostatnich kilku lat, m.in. „Nieulotne”, „Za niebieskimi drzwiami”, „Kamerdyner” czy „Czarny Mercedes” Janusza Majewskiego, który prezentowany był podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w 2019 roku w Gdyni.

Sabat znany jest także z występów w telewizji. W szczególności z udziału w serialach „M jak miłość”, „Ślad”, czy „Odwróceni. Ojcowie i córki”. Aktor wystąpił także w popularnym show Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Koncert Marcela Sabata to mieszanka dobrej muzyki i aktorstwa. Na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury usłyszymy w wykonaniu Marcela artystów takich jak: Serge Gainsbourg, Władimir Wysocki, Amanda Lear, Stromae, Edmund Fetting i wielu innych!

Usłyszymy również kilka utworów z własnego repertuaru Marcela Sabata a na scenie oprócz Aktora zobaczymy wyśmienitych muzyków: Marcina Nierubca i Andrzeja Perkmana.

Pierwotnie koncert miał się odbyć 28 lutego, ale data uległa zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora. Zakupione bilety zachowują swoja ważność na nowy termin koncertu. Osoby, które zechcą zwrócić wejściówki, mogą to zrobić w kasie Kieleckiego Centrum Kultury.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO