Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»Festiwal Muzyki Tanecznej 2018

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


KULTURA KIELCE

Festiwal Muzyki Tanecznej 2018

09 września 2018 / Tekst

Moc przebojów disco i dance oraz roztańczona kielecka Kadzielnia. Za nami Festiwal Muzyki Tanecznej 2018.

Scenę kieleckiego amfiteatru w ciągu ostatnich dwóch dni odwiedziło wielu polskich i zagranicznych artystów. Pierwszego dnia  Festiwalu widownia mogła bawić się do rytmu przebojów czołowych polskich zespołów nurtu disco polo. Utwory takich grup, jak np. Akcent, Boys czy Bayer Full rozgrzewały do tańca osoby, które przyszły na wydarzenie aż do późnego wieczora. Dodatkowo publiczność, oraz widzowie oglądający transmisję z Festiwalu w swoich domach wybierali za pomocą SMS „Taneczny Przebój Roku 2018”. Konkurs wygrał zespół Akcent ze swoją piosenką „Ostatni List” .

Sobotni wieczór należał do gwiazd zagranicznej muzyki dance. O wprawienie ponad 5,5 tys. osób w rozrywkowy nastrój zatroszczyły się takie gwiazdy, jak Kate Ryan, Oceana, In-Grid, Stachursky czy  uczestnicy tegorocznej Eurowizji Gromee i Lukas Mejier. Marek Sierocki wraz z Idą Nowakowską i Mateuszem Szymkowiakiem, jako prowadzący drugi dzień imprezy, stanęli na wysokości zadania zapewniając publiczności cudowną rozrywkę.

Producentem wydarzenia była Telewizja Polska S.A a patronem głównym Miasto Kielce. Obydwa koncerty zostały pokazane na antenie Telewizji Polskiej Programu 2.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna