Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»Familijne warsztaty - Co w trawie piszczy. Leśne imperium.

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


KULTURA KIELCE

Familijne warsztaty - Co w trawie piszczy. Leśne imperium.

09 sierpnia 2018 / Tekst

Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego zaprasza na familijne warsztaty organizowane z Fundacją Naukową Twórcze Myślenie w najbliższą sobotę, 11 sierpnia.

Uczestnicy będą mogli poznać tajemnice świata mrówek oraz bliżej poznać te pospolite, wszechobecne, lecz wyjątkowe owady, których społeczne zwyczaje, różnorodne zachowania mogą zadziwiać w niebywały sposób.

Osoby, które przybędą na zajęcia, dowiedzą się czym zajmują się mrówki i czy mają podzielone obowiązki, a dodatkowo, co i jak jedzą oraz w jaki sposób się komunikują. Dzieci w czasie warsztatów będą mogły przyjrzeć się mrówkom z bliska i zaobserwować je w specjalnych insektariach służących do hodowli mrówek.

Warsztaty odbędą się 11 sierpnia o godz. 13:00 oraz 14:00. Koszt udziału wynosi 8 zł/os, a zajęcia potrwają 45 minut. Bilety można kupić przez stronę internetową www.bilety.ecn.kielce.pl lub w kasach Centrum. Każde dziecko poniżej 13 roku życia musi znajdować się pod opieką dorosłego, który kupuje także dla siebie bilet wstępu.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna