Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KULTURA»"Brodway..." w Filharmonii

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


KULTURA KIELCE

"Brodway..." w Filharmonii

Kielce / 06 sierpnia 2018 / Tekst

Największych musicali świata będzie można posłuchać w najbliższy piątek na dziedzińcu Filharmonii Świętokrzyskiej, gdzie odbędzie się koncert "Brodway, Brodway...". Przed publicznością wystąpi ceniony aktor musicalowy i wybitny wokalista Jakub Wocial.

Jakub Wocial debiutował w Teatrze Muzycznym Roma, wcielając się w postać Herberta z musicalu Taniec wampirów Romana Polańskiego. W 2014 wyreżyserował w Teatrze Muzycznym w Katowicach musical "Prześliczna wiolonczelistka" oparty na muzyce Skaldowów. Jest twórcą cyklu koncertów musicalowych "Broadway Street – the Show", "MusicaLove" oraz najnowszego, świetnie ocenionego przez krytykę i gorąco przyjętego przez widownię "Broadway Exclusive".

W programie koncertu znajdą się takie musicale, jak "Aspects of Love", "Upiór w operze", "Koty", "Evita", "Józef i cudowny płaszcz snu w technikolorze", "Kobieta w bieli" czy "Jesus Christ Superstar". Wokaliście towarzyszyć będzie znakomita kameralistka, laureatka międzynarodowych konkursów pianistycznych Karina Komendera.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19. W przypadku niepogody odbędzie się w sali kameralnej. Bilety w cenie 20 złotych normalny i 15 złotych w karnecie można nabyć w kasie Filharmonii od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9 do 15, a w dniu koncertu od godziny 12 do 19. Impreza odbędzie się w ramach cyklu "Lato w Filharmonii". Koncerty będą się odbywać co piątek. Ostatniego będzie można posłuchać 24 sierpnia. Szczegółowy program dostępny jest na stronie Filharmonii Świętokrzyskiej pod adresem http://filharmonia.kielce.pl/afisz/informator_letnie_koncerty_2018.pdf

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna