Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

KULTURA

Bilet za 300 złotych na sześć wydarzeń. KCK zaprasza

środa, 20 maja 2020 10:10 / Autor: Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

Kieleckie Centrum Kultury przygotowuje się do ponownego otwarcia placówki i proponuje zakup biletu otwartego za 300 złotych. Voucher daje możliwość udziału w sześciu wydarzeniach, które będą się odbywać od września bieżącego roku do czerwca przyszłego roku na Dużej Scenie KCK.

Bilet za 300 złotych to pomysł, który jest realizowany w ramach akcji "Kultura od nowa". Akcja została zorganizowana, aby wesprzeć działania kulturalne i artystów współpracujących z Kieleckim Centrum Kultury w czasie pandemii koronawirusa.

"Wierzymy, że już wkrótce spotkamy się z wami na naszych scenach, podczas spektakli, koncertów i spotkań autorskich, wierzymy, że już niedługo będziemy wspólnie przeżywać artystyczne wzruszenia" - czytamy na stronie KCK.

Bilet otwarty Kieleckiego Centrum Kultury daje możliwość udziału w sześciu wydarzeniach organizowanych na Dużej Scenie bez względu na to, jaka jest jednostkowa cena wejściówki. Ponadto zainteresowani otrzymają najlepsze miejsca na widowni, na przykład w Amfiteatrze Dużej Sceny KCK. Bilet otwarty dotyczy wydarzeń organizowanych przez KCK od 1 września 2020 do 30 czerwca 2021 roku. Osoby, które wykupią voucher będą mogły wziąć udział m.in. w koncertach Korteza, Organka, zespołu "Mazowsze", Krystyny Prońko, Grzegorza Turnaua i Piotra Cugowskiego.

Bilety można na razie kupować online. W kasie KCK będą dostępne od 25 maja - w poniedziałki w godzinach od 11 do 13 oraz w czwartki od godziny 15 do 17. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 41 344 90 54.

Nowy numer!
40/2020 40/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO