Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
DECORTREND

KULTURA

Kieleccy artyści na scenie Pałacyku

wtorek, 07 lipca 2020 09:01 / Autor: Marzena Rygiel
Marzena Rygiel

Już w najbliższą sobotę Pałac Tomasza Zielińskiego na swojej letniej scenie będzie gościł kieleckich artystów. Koncert odbędzie się w ramach VII edycji Kieleckiego Magla Muzycznego.

Kielecki Magiel Muzyczny to cykliczna impreza, która promuje artystów pochodzących ze stolicy województwa świętokrzyskiego. W tym roku to już siódma edycja wydarzenia. W jej ramach na letniej scenie Pałacyku wystąpią Marzena Trzebińska - wokalistka, której na fortepianie akompaniował będzie znany kielecki pianista i animator kultury Artur Jaroń, Piotr Restecki - gitarzysta reprezentujący fingerstyle, duet Kasia Lisowska - wokalistka znana m.in. z występów w „The Voice of Poland” oraz Łukasz Kowalski - producent, aranżer i znakomity klawiszowiec, Babcia Blues i spółka, czyli legenda kieleckiego bluesa Marek Dubeltowicz z przyjaciółmi.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19. Bilety w cenie 10 złotych można nabyć w Pałacyku lub za pośrednictwem Internetu. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie Domu Środowisk Twórczych w Kielcach.

Nowy numer!
31/2020 31/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO