Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

Nowy sezon artystyczny w "Zameczku"

Kabarety "Czwarta Fala" i "Weźrzesz" oraz Marlejah wystąpią podczas inauguracji nowego sezonu artystycznego w Domu Kultury "Zameczek". Wydarzenia będą się odbywać w ostatnim tygodniu września.

 

Nowy sezon artystyczny w "Zameczku" rozpocznie się w czwartek, 27 września o godzinie 18. Zainaugurują go improwizacje kabaretowe w wykonaniu kabaretów "Czwarta Fala” i „Weźrzesz”. Obie grupy zbierają wspaniałe recenzje i zdobywają liczne nagrody na festiwalach oraz przeglądach kabaretowych, a ich skecze rozbawią każdego widza.

W piątek przed publicznością wystąpi rodowity kielczanin o jamajskim sercu MarleJah czyli Kamil Sewerzyński. Jego nierozłączny styl to reggae i hip-hop. Artysta obecnie pracuje nad swoją czwarta solową płytą, którą tym razem nagrywa z producentami z różnych zakątków Europy. Projekt powstał w 2009 roku.  Pod koniec 2012 roku MarleJah dołączył do projektu Beataminy a współpraca ta zaowocowała wydaniem 7 trackowej Płyty. Obecne projekty to Beataminy, Luxon i Drużyna Mistrzów.

Artysta wystąpi z koncertem "Idź po swoje", który  będzie powrotem do korzeni muzycznych istnienia projektu MarleJah, jak również okazją do promocji najnowszej płyty "Kilometry",  która ukaże się jeszcze w tym roku. Tytuł koncertu nawiązuje do jednej z piosenek z nadchodzącego albumu i tematu spełniania marzeń, które pozwalają stawać się szczęśliwym człowiekiem.

Koncert rozpocznie się o godzinie 18. Tego dnia na scenie wystąpią gościnnie również Karolina Latos, Kinga Cedro, Kuba Picheta oraz Kasia Stanek.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

 

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO