Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

KULTURA

Szeroka oferta zajęć. Ośrodek Kultury "Ziemowit" zaprasza

środa, 22 sierpnia 2018 15:23 / Autor: Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

Udział w zajęciach plastycznych, muzycznych i tanecznych oferuje dzieciom i młodzieży Ośrodek Kultury „Ziemowit” w Kielcach. Za kilka dni rozpocznie się nowy sezon artystyczno-kulturalny w tej placówce.

Zwrot podatków

W sezonie artystyczno-kulturalnym 2018/2019 zajęcia będą się odbywać w kilku sekcjach. W plastycznej na dzieci młodsze czeka twórcza zabawa przy użyciu różnych technik i materiałów, malowanie, wycinanie, formy przestrzenne. Starsi uczestnicy zajęć nauczą się podstaw malarstwa, rysunku, rzeźby, origami, decoupage, projektowania biżuterii i ubioru oraz tworzenia komiksu.

Z warsztatów w ramach sekcji muzycznej będzie mogła skorzystać młodzież gimnazjalna i licealiści. W sekcji wokalno-instrumentalnej będą odbywać się zajęcia z emisji głosu, nauka gry na gitarze, teoria muzyczna, harmonia, podstawy kompozycji i aranżacji oraz kształcenie słuchu. Z kolei w Studiu Piosenki będzie emisja głosu, interpretacja piosenki i podstawy homerecording.

Ostatnia propozycja to sekcja taneczna dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych oraz starszych dzieci szkolnych. Pierwsza grupa będzie uczyć się tańca przez zabawę i gry taneczno-ruchowe, a druga będzie ćwiczyć taniec nowoczesny i show dance.

Szczegółowych informacji udziela Ośrodek Kultury „Ziemowit", który mieści się przy ulicy Księcia Mieszka I 79 w Kielcach. Zapisy na zajęcia pod numerem telefonu 41 345 20 63 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Adres strony internetowej to www.ziemowit-kielce.pl.

Zainteresowani mogą skorzystać również z dni otwartych Ośrodka, które będą odbywać się od 27 do 31 sierpnia w godzinach od 8 do 17.

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO