Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

KOŚCIÓŁ

Debata Radia eM Kielce w setną rocznicę urodzin papieża

piątek, 15 maja 2020 13:16 / Autor: Michał Łosiak
Michał Łosiak

Już w poniedziałek, 18 maja o godzinie 16, odbędzie się specjalna debata z okazji setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła II pod tytułem „Karol Wojtyła: Papież - Pielgrzym – Człowiek”. Transmisja na em.kielce.pl oraz na antenie Radia eM Kielce.

Tego dnia przeżywać będziemy setną rocznicę urodzin największego Polaka w dziejach – św. Jana Pawła II. To świetna okazja do tego, aby przypomnieć wielki dorobek pontyfikatu papieża, jego nauczanie i życiorys.

Radio eM Kielce wraz z Regionalnym Ośrodkiem Debaty Międzynarodowej w Kielcach zaprasza na specjalną debatę pod tytułem „Karol Wojtyła: Papież - Pielgrzym – Człowiek”, która rozpocznie się o godzinie 16. Jej uczestnikami będą: ks. prof. Rafał Dudała, rektor kościoła akademickiego św. Jana Pawła II w Kielcach, prof. Jerzy Gapys, historyk z Uniwersytetu Jana Pawła II oraz Artur Sobolewski z Politechniki Świętokrzyskiej.

Debatę poprowadzi dr Katarzyna Bernat.

O godzinie 18.30 odprawiona zostanie Msza Święta z kościoła św. Jana Pawła II w Kielcach, której przewodniczył będzie biskup kielecki Jan Piotrowski, a homilię wygłosi biskup pomocniczy diecezji kieleckiej Andrzej Kaleta.

Transmisja wideo debaty oraz Mszy Świętej na em.kielce.pl. Wysłuchacie ich także na antenie Radia eM Kielce (107,9 i 91,8 FM).

Nowy numer!
41/2020 41/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO