Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Varius Manx promuje nowy album

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

Hulajnoga konkurs 700x200

Hulajnoga konkurs 300x250

WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Varius Manx promuje nowy album

  • 4 listopada 2018
  • Kieleckie Centrum Kultury
  • Plac Moniuszki 2B
  • 19.00 - 21.00
  • 69 zł - 89 zł

4 listopada 2018 roku (niedziela), Kieleckie Centrum Kultury

Varius Manx i Kasia Stankiewicz po premierze płyty "ENT” ogłaszają jesienną trasę koncertową!

Występy grupy będą nie lada gratką dla fanów. Będą to jedyne w swoim rodzaju muzyczno-multimedialne wydarzenia, jakich jeszcze nie doświadczyliśmy w naszym kraju! Kasia Stankiewicz zaśpiewa premierowy materiał stworzony wraz z zespołem Varius Manx. Będzie dużo nowości, ale z całą pewnością nie zabraknie też starych, dobrze wszystkim znanych przebojów jak "Orła Cień", czy "Ruchome Piaski".

Spotkania z fanami będą wyjątkowe nie tylko z powodu premiery nowego krążka. Legendy polskiej sceny pragną przenieść widzów do swojego wyjątkowego, baśniowego świata przy pomocy wideo-rysunkowych wizualizacji wyświetlanych na aż trzech ekranach otaczających zespół. Muzycy zabiorą słuchaczy w podróż po łonie natury, a wszechobecne projekcje niemal namacalnie przeniosą widzów do lasu lub w dalekie góry. Założenie jest jedno: ma być pięknie, nastrojowo i tak jak nigdzie indziej. Gościnnie z zespołem wystąpi żeński kwartet smyczkowy "Classic Sisters“.

Zespół dopiero zakończył obchody 25-lecia, co zostało bardzo wyraźnie dostrzeżone na rynku muzycznym. Ostatni czas obfitował w niezliczone sukcesy. Fani oraz krytycy znakomicie odebrali jubileuszową trasę koncertową, a Festiwal w Opolu i Top of the Top Sopot Festival w szczególny sposób uhonorowały zespół Varius Manx i Kasię Stankiewicz. Utwory “Ameryka” i “Piątek” - efekty wspólnej pracy po dłuższej rozłące - osiągnęły miliony wyświetleń w internecie. Zaskarbiły sobie zaufanie i przychylność ogromnej liczby fanów, a także krytyków muzycznych. Wszystko to umocniło współpracę Kasi z zespołem, czego efektem jest wyjątkowa płyta "ENT”, a także zaplanowana na drugą połowę 2018 jesienna trasa koncertowa.

Bilety:  https://bilety.cojestgrane24.pl/varius_manx_trasa_2018#/lp

Organizator: Wydawnictwo Agora

Płyta "ENT" w wersji cyfrowej i fizycznej dostępna jest tutaj: http://smarturl.it/VariusManx-ENT

VM_Kielce-1a.jpg

ZOSTAW KOMENTARZ