Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Teatr: Mayday 2

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Teatr: Mayday 2

  • 22 kwietnia 2018
  • Wojewódzki Dom Kultury
  • 19.00

MAYDAY 2 autorstwa światowej sławy Ray’a Cooney’a - określanego mianem MISTRZA FARSY - to zaskakująca i wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie dwa ciepłe domy z pięknymi żonami. Niewiarygodnie sprawnie udaje mu się prowadzi podwójna grę...do momentu kiedy jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie w Internecie. Ciekawość oraz dziwne zbiegi okoliczności powodują chęć spotkania się młodzieży...wtedy główny bohater niespodziewanie traci równowagę, a historia nabiera maksimum humoru!

„Mayday 2” to wyjątkowy czas spędzony w doborowym towarzystwie plejady gwiazd. Spektakl ten doprowadzi Państwa do nieustającego śmiechu, a nawet - uwaga - do łez! Potwierdzają to nasze ciągłe sukcesy okazywane przez publiczność. Najpierw podbiliśmy serca - w tegoroczne Walentynki - najbardziej rygorystycznej warszawskiej widowni, która nagrodziła nas salwami śmiechu i aplauzem na stojąco. Później zauroczyliśmy wiele miast w całej Polsce! Bez względu na wiek i wrażliwość, wszyscy - bez wyjątków - podrywają się na koniec ze swoich krzeseł, wyrażając tym samym swoje zadowolenie.

Którą kobietę powinien wybrać John? Piękną Barbarę, czy doskonale gotującą Mary? Co się stanie, jeśli jego dwójka dzieci z innych małżeństw poznają się? Jak poradzi sobie z nieustającymi kłamstwami i krętactwami przyjaciel rodziny Stanley? Na te wszystkie nurtujące pytania aktorzy odpowiedzą we własnym, wyjątkowym, komicznym i zawrotnym tempie. Niebezpieczeństwo wynikające z tej sztuki może być jedno. Państwa humor zmieni się nieodwracalnie, a śmiać się będziecie nawet po ostatnich ukłonach! Czy jesteście Państwo gotowi zmierzyć się z prawdziwą i jedyną słuszną formą żartu?

„Mayday 2”

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach, 22 kwietnia 2018, godz. 19

Zapraszają:

Stanley: Michał Koterski

John: Michał Milowicz / Mariusz Krzemiński

Barbara: Anna Gzyra

Mary: Aneta Zając / Kamila Polak

Vicki: Joanna Jabłczyńska / Katarzyna Polewany

Gavin: Marcin Mroczek / Mateusz Łapka

Tata: Marek Włodarczyk / Marek

Bilety: w kasa Wojewódzkiego Dom Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach, KupBilecik.pl, ebilet.pl i biletyna.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna