Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Świąteczny Salon Rękodzieła Artystycznego

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Świąteczny Salon Rękodzieła Artystycznego

  • 9 grudnia 2018

9 grudnia w godzinach 11-16 w sali lustrzanej Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach odbędzie się świąteczna edycja Salonu Rękodzieła Artystycznego. 

Tym razem znani i lubiani wystawcy rękodzieła artystycznego przygotują szereg propozycji na prezenty dla najbliższych oraz akcesoria świąteczne. Nie zabraknie oczywiście biżuterii, zabawek, torebek, ceramiki i całej masy innych cudeniek, które goście polubili podczas poprzednich edycji Salonu Rękodzieła Artystycznego.

Organizowane cyklicznie w Wojewódzkim Domu Kultury Salony Rękodzieła Artystycznego cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców regionu. Biorą w nich udział zarówno firmy, jak i indywidualni twórcy rzemiosła artystycznego z terenu województwa świętokrzyskiego i z innych regionów. Salony mają na celu zachęcanie indywidualnych twórców rzemiosła artystycznego i rękodzielników do zaprezentowania swojej twórczości obok profesjonalistów i firm zajmujących się tą dziedziną, i przede wszystkim promocję ich dokonań wśród kielczan i umożliwienie im kontaktu z nowymi klientami.

Do wzięcia udziału w kolejnym Salonie Rękodzieła Artystycznego serdecznie zapraszamy twórców z kół gospodyń wiejskich i kolejnych rękodzielników, którzy nie mieli jeszcze okazji prezentować swoich wyrobów w WDK.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna