Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Piasek zaśpiewa w KCKu

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

Hulajnoga konkurs 700x200

Hulajnoga konkurs 300x250

WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Piasek zaśpiewa w KCKu

  • 28 października 2018

Andrzej Piaseczny wystąpi 28 października w Kieleckim Centrum Kultury. Po pełnym wspomnień jubileuszowym roku 2017, w którym artysta świętował 25 lat na scenie muzycznej, przyszedł czas na nowy rozdział w jego karierze! Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów nie zwalnia tempa – w międzyczasie pojawił się jego nowy, wyczekiwany krążek! Album „O mnie, o tobie, o nas”, zawierający kompozycje Ani Dąbrowskiej, to płyta nie tylko dojrzała, ale też zaskakująco pogodna. – Tak, jestem uśmiechniętym, szczęśliwym człowiekiem – mówi o sobie wokalista, równocześnie opisując nastrój albumu.

Album „O mnie, o tobie, o nas” to 10 utworów, których treść wypływa z osobistych doświadczeń Andrzeja Piasecznego, ale dotyczy spraw znanych nam wszystkim. To piosenki o miłości i przyjaźni, o tym, że warto dawać sobie drugą szansę i o tym, że każdy dzień wśród najbliższych jest na wagę złota.

Na koncertach oczywiście nie zabraknie też znanych i od lat uwielbianych przez publiczność utworów z poprzednich płyt artysty.

Artyście będzie towarzyszył  zespół muzyków, z którymi  Andrzej  współpracuje  od lat, poszerzony, jak zwykle przy dużych trasach koncertowych , o grupę dodatkowych instrumentalistów.

Bilety do nabycia w kasach Polskiego Biura Podróży ul. Sienkiewicza  oraz Kieleckiego Centrum Kultury. Zakupy online: bilety24.pl  oraz  kupbilecik pl.

Zamówienia zbiorowe u organizatora koncertu. Szczegóły na www.promart-kielce.pl

ZOSTAW KOMENTARZ