Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Mikołajki w Filharmonii

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Mikołajki w Filharmonii

  • 7 grudnia 2018
  • Sala koncertowa Filharmonii Świętokrzyskiej
  • 19.00
  • 15 zł, 20 zł

Mikołajki w Filharmonii czyli Jak Antoś został królewskim muzykiem to tytuł koncertu, który odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 19 w sali koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej.

Bohaterem spotkania z poddanymi Króla Symfoniusza będzie  akordeonista Antoś, który przekona się, że talent to nie jedyny warunek sukcesu w Królestwie Muzyki. Śledząc przygody Ąntosia w muzycznych stolicach Europy, publiczność dowie się, co trzeba zrobić i co umieć, by zasłużyć na miano królewskiego muzyka.

Młodemu i utalentowanemu adeptowi sztuki Miłoszowi Cabanowi  z Zespołu Szkół Muzycznych w Częstochowie towarzyszyć będą koledzy ze Szkoły Muzycznej w Kielcach oraz Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Świętokrzyskiej pod dyrekcją Krzysztofa Jakuba Kozakiewicza, kierownika artystycznego Suwalskiej Orkiestry Kameralnej.

Warto dodać, iż jest to kolejna opowieść o krainie muzycznej, w której rządzi mądry król Symfoniusz. Natomiast Beata Młynarczyk, autorka i zarazem narratorka tej pełnej humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji historii, od paru już lat w fantastyczny sposób przemyca różne ważne informacje z dziedziny muzyki.

Bilety w cenie 20 złotych normalny i 15 złotych ulgowy do nabycia w kasie Filharmonii w godzinach od 9 do 17, a w dniu koncertu od godziny 9 do momentu rozpoczęcia koncertu.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna