Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»II Bieg Rolnika

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

Hulajnoga konkurs 700x200

Hulajnoga konkurs 300x250

WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

II Bieg Rolnika

  • 18 sierpnia 2019
  • Mur Oporowy w Bobrzy gm. Miedziana Góra
  • 14:00

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Kielcach wraz z Gminą Miedziana Góra będzie organizatorem II Biegu Rolnika. Impreza zostanie zorganizowana 18 sierpnia, podczas VIII Święta Pieroga Świętokrzyskiego.

Ideą imprezy jest wspólna integracja społeczeństwa sołeckiego i gminnego, połączona z promocją bezpieczeństwa pracy w gospodarstwie rolnym. Praca w rolnictwie jest szczególnie niebezpieczna i stwarza wiele zagrożeń powodując wypadki, a w konsekwencji utratę zdrowia lub życia. Bardzo ważnym elementem jest zrównoważona aktywność na świeżym powietrzu, która podniesie sprawność rolnika. Serdecznie zapraszamy  reprezentację do aktywnego wzięcia udziału w imprezie. Będzie to świetna okazja do wspólnej zabawy i integracji. Na uczestników będą czekać okolicznościowe medale i nagrody. 

Program wydarzenia:

1.Organzator: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Gmina Miedziana Góra oraz Stowarzyszenie Aktywny Ćmińsk.

 2.Miejsce i termin:18.08.2019r. (niedziela) godz. 14:00 Mur Oporowy w Bobrzy gm. Miedziana Góra

 Program:

12.00 – 13.45 – rejestracja uczestników przy stoisku informacyjnym KRUS

13.45 zbirka uczestników biegu.

14.00 wspólny start.

15.30 uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców biegu.

Uwaga: Dekoracja medalowa zawodników następować będzie po ukończeniu biegu.

 Trasa biegu na 5km: Start  z terenu Zakładu Wielkopiecowego w Bobrzy. Po dobiegnięciu do drogi asfaltowej obieramy kierunek  Bobrzy i na najbliższym skrzyżowaniu skręcamy w lewo. Następnie dobiegamy do remizy OSP Bobrza i kierujemy się w lewo ulica Kaczmarka gdzie po przekroczeniu rzeki Bobrza kolejny raz skręcamy w lewo na Wyrowce. Na kolejnym skrzyżowaniu znów w lewo w ul. Prostą, którą dobiegniemy do Staszica, a potem to już prosto do mety.

  1. Uczestnictwo i zgłoszenia: Uczestnictwo. W biegu może wziąć udział osoba pełnoletnia. Osoba niepełnoletnia która ukończyła 16 lat może wystartować w biegu jedynie za pisemną zgodą rodziców / opiekunów prawnych w formie oświadczenia. Zawodnicy (-czki) w trakcie biegu nie są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków i startują na własną odpowiedzialność. Przyjęcie numeru startowego, bądź karty startowej jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

 Zgłoszenia imienne do udziału w biegu przyjmowane będą przez formularz zgłoszeniowy na profilu  stowarzyszenia Aktywny Ćmińsk na Facebooku do 12.08.2019 (imię i nazwisko, rok urodzenia, miejscowość) oraz  w dniu imprezy  od godz. 12.00 do godz. 13.45 na stoisku KRUS w Miedzianej Górze - w zależności od wolnych miejsc. Lista startowa będzie dostępna  na stronie stowarzyszenia. Do weryfikacji zawodników potrzebny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 519 319 132, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz  510 031 167 Fert Sebastian.

Uwaga: Interpretacja Regulaminu Imprezy należy do Organizatorów, a sprawy sporne wynikające z uczestnictwa w biegach rozstrzygać będzie Komisja Sędziowska.

 Klasyfikacja i nagrody: Wszyscy uczestnicy biegu którzy ukończą bieg otrzymają pamiątkowe medale II Biegu Rolnika. W klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn pierwsze miejsca otrzymają nagrody.

  1. Kontakt

 Beata Milewicz tel.519 319 132, 41 348 19 39, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stowarzyszenie Aktywny Ćmińsk Sebastian  Fert tel. 510 031 167

trasa

ZOSTAW KOMENTARZ