Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Ferie z Fotonami w Instytucie Dizajnu

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Ferie z Fotonami w Instytucie Dizajnu

  • 21 stycznia 2019
  • Sala warsztatowa, Galeria Główna i przestrzeń Instytutu Dizajnu
  • 10.00 do 12.00

Ferie z Fotonami to propozycja Instytutu Dizajnu na ferie dla dzieci w wieku od 9 do 13 lat. Warsztaty ruszą 21 stycznia i potrwają 5 dni. Będą nawiązywały do aktualnej wystawy w Galerii Głównej, czyli Spektrum światła. Dizajn i fotony.

Podczas tygodniowej podróży kosmicznej z Olą Fotońską, Asią Świecącą i Olgą Błyszczycką dzieci każdego dnia zwiedzą inną planetę: Planetę Świecących Gazów, Planetę  Bioluminescencyjną, Planetę  OldLight, Łapaczy Fotonów, Planetę Bez Słońca oraz  inne, na których będą mogły zgłębić zagadnienie oświetlenia w temacie projektowania, architektury i fizyki. 

Kosmiczni podróżnicy dowiedzą się jak działa neon, poznają historię kosmicznych wątków w projektowaniu, a nawet sami staną się projektantami lamp. Międzygalaktyczną podróż zakończy miękkie lądowanie na Ziemi.

Zajęcia są bezpłatne, będą się odbywać od 21 do 25 stycznia w godzinach od 10 do 12 w sali warsztatowej, Galerii Głównej i przestrzeni Instytutu Dizajnu. Weźmie w nich udział 15 osób. Zapisy na stronie  https://feriezfotonami.evenea.pl będą prowadzone od 8 stycznia od godziny 12

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna