Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»KALENDARZ WYDARZEŃ»Ferie w Centrum Geoedukacji

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


WYDARZENIA KULTURALNE KIELCE

Ferie w Centrum Geoedukacji

  • 15 stycznia 2019

Od 15 stycznia w Centrum Geoedukacji odbywać się będą zajęcia organizowane z okazji ferii. To już ósma edycja zimowych spotkań z geologią świętokrzyską. W związku z modernizacją wystawy stałej i kina 5D feryjni goście będą mogli skorzystać z cyklu specjalnych warsztatów geoprzyrodniczych. W programie m.in. warsztaty szlifowania skał, zajęcia ekologiczne czy gry i zabawy edukacyjne.

Tegoroczna edycja rozpocznie się 15 stycznia i potrwa do 22 lutego. Obejmować będzie warsztaty skierowane zarówno do turystów indywidualnych (dzieci i młodzieży, oraz dorosłych), jak i grup zorganizowanych (dzieci i młodzież).  Szczegółowy program warsztatów dostępny jest na stronach internetowych: www.geopark-kielce.pl, www.centrum-geoedukacji.pl (w zakładce "Aktualności").  

Wstęp na wszystkie zajęcia jest bezpłatny, natomiast konieczna jest wcześniejsza rezerwacja: telefonicznie (041/ 36 76 800) lub drogą e-mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna